Poblouznění?

14. listopadu 2011 v 20:30 | Ellie ~ |  Jednorázovky

Omluvte mé chyby,prosím :) Jinak blog je v rekonstrukci.Povídky jsem vymazala,jelikož byly strašné! :D ^^ Pár jich mam v počítači,jen tak pro případ ale nehodlám jsem tu hrůzu znovu dávat. Ikdyž tohle neni o moc lepší,ale tak,no uvidíte sami :)


,,Mio"'! Volal Ron za svojí kamarádkou.

,,Co chceš Rone? Už si nemáme co říct!" Vyštěkla na něj.
,,Prosím,nech mě to vysvětlit" žadonil Ron zoufale.
,,NE! Já už od tebe nechci nikdy nic slyšet! Nezajímáš mě! Ty ani Levandule!"
,,Ale..."


,,Žádný ale!" skočila mu do řeči už nadmíru naštvaná Hermiona.

,,Jdi si za ní a nech mě laskavě být..." řekla a rychlým krokem se vzdalovala od napůl zmateného a napůl smutnícího Rona.
,,To víš že jo! Já ti tak ještě budu něco odpouštět... že já hloupá si myslela,že mezi námi něco je!" mumlala si pro sebe,když míjela učebnu lektvarů.
Jako naschvál se z ní zrovna šoural kdo jiný,než-li Draco Malfoy.
No skvělý,ještě ty tady! Pomyslela si.
,,Grangerová,to jsi ty?! Já bych tě býval nepoznal. Myslel jsem,že se tudy žene stádo naštvaných slonů" řekl pobaveně.

,,No jistě,zase jeden další z tvých excelentních vtipů,že?!" pronesla tak nahlas,že by jí slyšel i hluchý. Ani si neuvědomila že na ní něco křičel,když od něj utíkala. Strašně si přála,aby už byla ve společenské místnosti v Nebelvíru. A doufala,že Ron,Harry ani ta zatracená Levandule tam ještě nedorazili. Potřebovala si v klidu urovnat věci v hlavě. To,jak Ron přišel do Velké síně a všem vesele oznámil,že chodí s Levandulí. To,jak mu všichni blahopřáli. A hlavně to,jak se na ní Ron díval. Jako by mu vadilo,že k němu něco cítí. V tu chvíli to vypadalo,že mu jsou její city úplně ukradený. Do té doby než se sebrala a snažila se odejít.
Chtěla mít už od všech pokoj. Od Malfoye a jeho poznámek proti její osobě,od neustálých řečí o tom,jak je Levandule úžasná. Prostě se potřebovala na chvíli ode všech ztratit. Proto si rozmyslela,že toto odpoledne nestráví v Nebelvírské společenské místnosti,ale někde úplně jinde.

Jako jediné místo jí napadlo koupelna prefektů. Jelikož s tímto nápadem byla absolutně spokojené,sebrala si z pokoje velikou osušku a zamířila tam. Musela to brát oklikou,nechtěla znovu potkat Rona nebo kohokoliv z jejích přátel. Nechtěla jim říkat kam jde,ani s nimi mluvit. Nechtěla vůbec nic. S nepřítomným výrazem se prodírala mezi zmijozelštími studenty,kteří ji nevěnovali žádnou pozornost.
Když dorazila do koupelny prefektů,všimla si že jsou pootevřené dveře. Nevěnovala tomu však žádnou pozornost a v klidu vstoupila dovnitř. V tom se ale zabrzdila,jelikož si všimla že v koupelně někdo je. Voda byla už napuštěná a rozhodně ne dlouhou dobu. Bylo vidět,jak se v ní objevují čerstvé bublinky.
,,Je tu někdo?" Zeptala se Hermiona.
Odpovědí ji však bylo jen ticho a proud teplý tekoucí vody.
,,Haló?" Zkusila to znovu ale opět nic.
V tom případě už jen zavrtěla hlavou a začala se svlíkat. Stála blízko vody,aby do ní pak mohla jet vklouznout a v klidu si vychutnat to ticho a klid,co tu panovali.
Když už na sobě měla jen kalhotky a podprsenku (samozřejmě že krajkový) ,zabouchly se dveře,takovou ránou že sebou cukla. Nejprve si myslela že to byl jen průvan,v tom se tam ale objevil on. Stál hned vedle dveří a koukal přímo na ní.
,,Mmm,Grangerová..." začal. Větu však nedokončil,jelikož se Mia tak lekla,až spadla po zádech do vody. Draco se pochopitelně rozesmál na celé kolo.
,,Co tu sakra děláš?!" Vyjela na něj když se konečně vynořila. Od pusy jí šli bublinky,takže vypadala vcelku komicky,když tuhle větu pronesla. To jí ale vůbec nedělalo v tu dobu starosti.
,,No,co bych asi tak mohl dělat v koupelně?" Řekl Draco sarkasticky.
,,Rozhodl jsem se jít po hodině lektvarů vykoupat. Zvesela si tu napouštím vodu a pak jsem vtrhneš ty. Nejprve jsem ti chtěl říct ať vypadneš,ale pak jsem si to rozmyslel. Chtěl jsem se trochu pobavit..." řekl s úsměvem a celou dobu koukal na Hermionu.

,,No,tak jsi se pobavil a už můžeš vypadnout!" Řekla Hermiona rozpačitě,jelikož bublinky kolem ní už začali mizet. Místo toho Draco udělala něco nepochopitelného. Začal se svlíkat a pak jen v trenýrkách,vlezl do vody za Hermionou. Ta ho celou dobu zaujatě pozorovala. Musela uznat,že Draco po fyzické stránce není špatný. Není špatný?! Však on je dokonalý! Ty jeho břišní svaly jsou úžasné,pomyslela si. Hned se ale musela pokárat za to,nad čím právě přemýšlela. Přeci jen je to Draco Malfoy. Celých 6 let její největší nepřítel. Nemůže o něm uvažovat jako právě před chvilkou.

,,Já jsem tu byl první,a já tu také zůstanu,ať už sám nebo s tebou" řekl šeptem Hermioně do ucha,když se k ní naklonil.
Zrovna otevírala pusu aby mu řekla co si o něm myslí,když v tom jí začal líbat. Po chvilce se od ní odtrhnul.
,,Myslel jsem že to bude horší,Grangerová" řekl s tím svým jeho tipickým úšklebkem na obličeji.
Hermiona na něho nepochopitelně koukala a nemohla ze sebe vydat ani hlásku. Jenom tikala oči z něho na dveře a zase zpátky.

Když už byla konečně odhodlaná mu něco říct,políbil ji znova. Tentokrát to bylo delší,vášnivější,intenzivnější. Něco takového Hermiona nikdy v životě nezažila. Neměla potřebu se od něj odtahovat. Naopak. Polibky mu se stejným zájmem oplácela. V tom ucítila jeho roku na jejím stehně. Lekla se,ale neměla v plánu se od něj odtrhnout. Nechápala,co to dělá,ale líbilo se jí to. Než si stačila všimnout,neměla na sobě už vůbec nic. A jak si po chvilce všimla,Draco už také ne. Když už si myslela,že na ,,to" dojde,někdo otevřel dveře. Nepoznala kdo to je,a nejspíš ani ta osoba nepoznala kdo se právě koupe v koupelně prefektů,za což byla v tu chvíli neuvěřitelně ráda.
,,Budete tu ještě hodně dlouho?!" Zeptala se ta osoba.
,,Ne,právě odcházíme" řekla automaticky za ně oba.
Mezitím,co se ta neznámá osoba otočila od nich,sebrala si Mia všechny svoje věci,ať už byly kdekoliv. Oblíkla se a chystala se co nejrychleji opustit koupelnu. V tom si ale vzpomněla na Draca. Otočila se a on stál hned za ní,tentokrát už zcela oblečený.
,,Tak co?" řekl pomalu neslyšně s úsměvem na rtech a chytl ji okolo pasu.
,,Zítra v 19:00 na stejném místě" šeptla mu do ucha a zmizela z koupelny.
Nemohla uvěřit tomu,co se právě před chvílí stalo. Ale cítila se tak,nepopsatelně. Tak úžasně. Tak zamilovaně.
 

11 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Verka Verka | Web | 10. března 2012 v 20:15 | Reagovat

parádna poviedka...nedáš pokračovanie? :D

2 Keksík Keksík | 17. března 2012 v 11:26 | Reagovat

<3 Skvělá povídka, ale chtělo by to pokračování ;-)  ;-)

3 jijííík jijííík | 22. dubna 2012 v 20:10 | Reagovat

krásná povídka :D

4 nikca289 nikca289 | 21. srpna 2012 v 16:00 | Reagovat

juu pokracko by sa hodilo :-D

5 martinka martinka | E-mail | 4. prosince 2013 v 13:08 | Reagovat

krásný ale chce to pokračování :-P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama